logga
   
Mediepedagogik A  
Grupp 1  
Einar Svensson Rebecca Axnér
   
Samer Dirawi Erik Englundh
   
Amanda Fräki Carl Hallwarsson
   
Grupp 2  
Faiyaz Hussain Elias Rosell
   
Linus Ljungström Roberto Mahan Rodriguez
   
Jessica Norén
   
Grupp 3  
Anna von Friedrich Grängsjö Fanny Tesch
   
Malin Thörnlund Persson Olle Vikman
   
Viktor Widlund Jonna Oxell
   
Grupp 4  
David Holmqvist Daniel Nordlöv
 
Sebastian Malmberg Yahya Mehrpooyan
 
Jessica Rosing Victor Sjödin
   
Mediepedagogik 2/Digitala lärresurser 2  
Grupp 1  
Marcus Öman Rebecca Lindner
   
Josefine Wallin Eriksson Susanna Ahnlund
   
Mattias Hagen
   
Grupp 2  
Amanda Hjelm Rikard Malmefjäll
   
Isabell Sundin Jenny Precént
   
Sara Martinsson Elisa Amorelli
   
Nätkulturer  
Grupp 1  
Joacim Ahlin Christensen Edda Ahrent
   
Johan Albrektsson Petter Annerwall
   
Raymarth Borromeo Chris Edén
   
Grupp 2  
Nadja Frykskog Rickard Gustafsson
   
Elin Johansson Jonas Jonsson
   
Linnea Mårtegård Jonna Nilsson Sundgren
   
Grupp 3  
Anton Nyström Torulv Rönnmyr
   
Charlotte Sundström Martin Sundström
   
Ingela Theorin Katja Öberg Lundgren
   
Helena Lemetti  
   
Grupp 4  
Frida Börjesson Niklas Dufåker
   
Oja Ekström Ingrid Elmgren
   
Axel Eriksson Marcus Fagerlund
   
Grupp 5  
Catrin Genborg Ola Olsson
   
Emina Dzaferovic Sofie Jonsson
   
Johanna Källström  
   
Grupp 6  
Johannes Lundin Pontus Lägge
   
Martin Nilsson Katarina Kuzmanovic Krasniqi
   
Cecilia Idstedt  
   
Grupp 7  
Jonas Andreen Sara Nordén
   
Sandra Hellström Philip Jungstedt
   
Awat Ismail Nina Larsson
   
Grupp 8  
Emil Modin Maria Mild
   
Katarina Olsson Christian Montell
   
Felicia Spenner Janjira Sitthirot
   
Grupp 9  
Irene Sydmalm Maria Strömqvist
   
Anna Turesson Ingrid Wall
   
Paula Way Patrik Willers
   
Mediepedagogik 1  
Marcus Öman Jenny Precént
   
Josefine Wallin Eriksson Sara Martinsson
   
Johan Virtanen
   
Webbpublicering  
Grupp 1  
Elisa Amorelli Mattias Hagen
   
Naim Hamzé Julia Hedenskog
   
David Grystad  
   
Grupp 2  
Elon Kinberger Susanna Ahnlund
   
Rikard Malmefjäll Henrik Sahlin
   
Grupp 3  
Francis Senghore Annika Skoglund
   
Johanna Strågefors Isabell Sundin
   
Grupp 4  
Einar Svensson Jenny Tapani
   
Mikaela Kjell Amanda Hjelm